Правила та умови використання сайту

1. Загальні положення

1.1. Якщо Користувач вирішив використовувати Сайт та доповнення Сайту, в тому числі RSS, API, програмне забезпечення та інші файли, він надає згоду на дотримання всіх умов, викладених в цих Правилах користування сайтом (надалі — Правила), в тому числі шляхом реєстрації на сайті вашого профілю (облікового запису). 

Ці Правила є юридично обов’язковою угодою між Користувачем і властиком сайта yaktak.com.ua, предметом якої є надання користувачу інформаційни послуг з використанням Сайту і його сервісів.

1.2. Адміністратори сайта yaktak.com.ua, може в будь-який час змінювати умови, викладені в цих Правилах, і такі зміни набувають чинності негайно після їх публікації на Сайті.

1.3. Користувач зобов’язується ознайомитися з цими Правилами перед кожним користуванням Сайтом. Якщо Користувач продовжує користуватися Сайтом після оприлюднення змінених Правил, це означає його згоду на дотримання Правил з усіма їх змінами.

1.4. Якщо будь-які умови цих Правил або зміни до них є для Користувача неприйнятними, він може не починати користування Сайтом.

2. Загальні умови користування контентом на сайті

2.1. Всі матеріали, опубліковані на Сайті, призначені для особистого некомерційного використання Користувачем. 

Всі матеріали, опубліковані на Сайті, в тому числі, але не обмежуючись: новини, фотографії, зображення, ілюстрації, аудіо- і відеоматеріали (далі – «матеріали» або «контент») захищені авторським правом і перебувають у володінні або під контролем адміністраторів сайта yaktak.com.ua, або сторони, яка є постачальником контенту для ресурсу yaktak.com.ua. 

Користувач погоджується дотримуватися всіх податкових повідомлень про авторські права, інформації або обмежень, які містяться на будь-якій сторінці Сайту.

2.2. Вміст Сайту захищений авторським правом відповідно до законодавства України та міжнародним авторським правом. Користувач не має права змінювати, публікувати, передавати, брати участь в передачі або продажу, відтворювати (за винятком випадків, передбачених у пункті 2.4 цих Правил), створювати нові твори, поширювати, виконувати або будь-яким іншим способом використовувати вміст сайту (в тому числі програмне забезпечення) цілком або частково.

2.3. Комерційні (фірмові) найменування, торговельні марки і т.п. ресурсу yaktak.com.ua або третіх осіб захищені правами інтелектуальної власності. 

Ніщо, вказане в цих Правилах, не може бути витлумачено як надання опосередковано, за замовчуванням або іншим шляхом будь-якої ліцензії або права на використання торгової марки, патенту, прав на дизайн або авторських прав ресурсу yaktak.com.ua або третіх осіб.

2.4. Ви можете завантажити або скопіювати вміст Сайту, інші компоненти і елементи, які відображаються на Сайті, тільки для особистого користування, за умови дотримання всіх авторських прав та інших повідомлень, що містяться в ньому. 

Копіювання або зберігання будь-якого контенту з метою, що відрізняються від особистого використання, суворо заборонено без попередньої письмової згоди адміністраторів ресурсу yaktak.com.ua.

2.5. Інтернет-виданням, мобільним додаткам дозволено безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на Сайті, за умови відкритого гіперпосилання і згадки першоджерела не нижче першого абзацу і в обсязі, що не перевищує півтори тисячі символів без пробілів оригінального тексту. 

Використання більшого обсягу тексту можливо тільки за умови отримання письмового дозволу адміністраторів ресурсу yaktak.com.ua. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікування, розповсюдження, переробка, переклад, включення його частин в інші твори та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право і суміжні права».

Адміністратори ресурсу yaktak.com.ua надають письмовий дозвіл на використання своїх матеріалів третім особам на свій розсуд на підставі звернення, направленого в електронній формі на yktk.media@gmail.com і з обов’язковим зазначенням зворотної поштової адреси.

Адміністратори ресурсу yaktak.com.ua залишають за собою право в процесі розгляду звернення вимагати від третіх осіб будь-яку додаткову інформацію, необхідну для прийняття рішення про видачу письмового дозволу. 

Використання матеріалів ресурсу yaktak.com.ua можливо тільки після отримання третьою особою відповідного письмового дозволу.

3. Додаткові положення

3.1. Ці Правила застосовуються відповідно з законодавством України. Будь-які спори щодо реалізації цих Правил будуть вирішуватися відповідним судом, в порядку, визначеному чинним законодавством України.

3.2. Незважаючи на будь-які положення з вищевикладеного, нічого в цих Правилах не може використовуватися для тлумачення положень, викладених в Політиці конфіденційності.

3.3. Листування слід здійснювати на yktk.media@gmail.com.

3.4. Користувач погоджується негайно повідомляти адміністраторів ресурсу yaktak.com.ua про будь-які порушення авторських прав щодо матеріалів Сайту. Про виникнення претензій зі сторони Користувача щодо порушення авторських прав щодо матеріалів, розміщених на Сайті, повідомляйте на yktk.media@gmail.com.

3.5. Матеріали можуть містити посилання, пов’язані з іншими World Wide Web інтернет-сайтами, ресурсами і рекламодавцями. Через те що адміністратори ресурсу yaktak.com.ua не несуть відповідальності за доступність цих зовнішніх ресурсів або їх зміст, Користувач погоджується направляти будь-яке занепокоєння щодо будь-яких зовнішніх посилань адміністратору такого веб-сайту.